Herkese Keyif Adamı’nın yeni sitesinden merhaba. Blog formatlı Tumblr sitesini 2012’den bu yana severek kullandım. Ancak içeriğin çoğalmasıyla beraber tadım notlarını, spesifik bazı sayfaları yakalamak da zor oldu. Bu sebeple birkaç aylık çalışmaların ardından Keyif Adamı yeni formatıyla karşıda. Bu yazıda adım adım nerede neler bulabileceğiniz göstereceğim.
Öncelikle her kategoride yazı olduğu için ana menü 5 kategoriye ayrılmış durumda. Viski, Bira, Şarap, Likör ve Kokteyl. Çok yakın zamanda buraya eklemeler gelecek. Yazının ilerleyen bölümünde bölümlerle ilgili açıklamalar da yapacağım.

Buradan herhangi birinin üstüne geldiğinizde alt menüler açılacaktır. Ya da tıkladığınızda yeni bir sayfada aynı menü içerikleri görüntülenecektir. Buralarda istediğiniz şeyleri bulacağınıza inanıyorum.

Başlıkları İnceleyelim

Viski menüsü sitenin en geniş menülerinden biri. Aşağıda her alt menünün içeriği özetlenmiştir.

Tadım Notları Hakkında

Her içki için tamamen kendi görüşlerimi belirten yorumlar ve puanlamalar yaptım. Verdiğim puanlar o içkinin iyi ya da kötü olduğunu göstermez. Sadece benim damak zevkimdeki yerini temsil etmekte. Başka bir sitede 95 puan alan Japon viskisine ben 80 puan vermiş olabilirim. Bu tamamen benim beğenimi göstermektedir.
Puanlar Burun, Damak, Bitiş ve Genel olarak ayrılmıştır.

İçkinin aromalarını değerlendirdiğimiz bir bölüm. İçkinin aromatik özelliklerini değerlendirdiğimiz, genel olarak özelliklerini nitelendirdiğimiz bölüm.

Umarım siteyi keyif alarak kullanırsınız. Herhangi bir sorunuz olursa [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler
Koray Kaan ÖZDEMİR

Share this Post

Comment